Şu kullanıcı olarak giriş yapıldı:

filler@godaddy.com

Hakkımızda 3d lazer tarama

Vizyon

image119

 

 

Bir firma üstlendiği taahhütleri başarıyla yerine getirebildiği derecede iyidir.

• Dürüst, güvenilir, dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak, teknolojiyle dost, uluslararası standartlar paralelinde, sektörde referans alınan bir firma olacak şekilde hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.

• Firma olarak; yaptığımız işlerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp organizasyon, bilgi akışı, sürat, yüksek iş ahlakı ve eğitimli, tecrübeli çalışanlarımız ile müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz olarak tamamlamaktır.

• Müşteri için akılcı çözümler üreten, daima kazandıran güvenilir çözüm ortağı olmaktır. Danışmanlık, tasarım, mimarlık, mühendislik, uygulama ve kontrol süreçlerine üst düzey- de cevap verecek ekip ve donanım ile üreteceğimiz özel proje ve çözümlerimiz ile ulusal ve uluslararası düzeyde örnek çalışmalara imza atmak ve sürekli gelişen kurumsal bir firma olmak.

Misyon

image120

 


Sırasıyla mimari ve iç mimari projelendirme, peyzaj ve çevre tasarımı, 3D Lazer Scaner(FARO), inşaat ve daha birçok alanda hizmetler veren, en önemlisi dürüstlük ilkesini ön planda tutan Rölöve.net müşteri mutluluğunu daima göz önünde tutarak, hizmet kalitesini ve güvenilirliğini artırmaktadır.

*Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız

1010 PROJE HARİTA MİMARLIK

image1212010 Yılında İç Mimar Mustafa ALHAN tarafından kuruldu.Harita Kadastro eğitimini tamamladıktan sonra Mimari alana entegrasyon sağlayarak iki meslek dalının teknik detayları ile ilgili çeşitli çalışmalar yaptık.Ölçüm teknolojileri  konusunda ileri seviye cihazlar kullanarak işimizde hassasiyet ve doğruluğu zirveye taşımış olduk.